User Articles Info

user.info.articles?

Články (Aktuality – Akce – Zprávy)

Proč psát články?
Napsáním článku do vybraného titulu internetového časopisu můžete zvýšit důvěryhodnost Vašeho podnikání. Prostřednictvím článků můžete sdílet další informace s potenciálními zákazníky a získat tak uznání mezi čtenáři.

O čem bych měl psát?
Především o aktualitách a pořádaných akcích ve Vašem podnikání. Pozn.:  Publikovaný článek se zobrazuje jako LINK vedle registrace Vaší firmy a stává se tak její nedílnou součástí. Dále můžete psát o novinkách, zajímavostech a trendech ve Vašem oboru. Pokud se zúčastňujete výstav a veletrhů nejen u nás, ale i v zahraničí, napište o tom do časopisu Výstavy a Veletrhy. Dobře působí skutečné příběhy z reálného prostředí, které zaujmou čtenáře a mohou jej přesvědčit, proč zvolit právě Vás a nikoliv konkurenci.

ČLÁNKY speciální nabídka
Čtenář vnímá pozitivněji vyšší obsah inzerce doplněný grafickou úpravou. V případě, že chcete do článku vložit další grafické prvky (např. videa, virtuální prohlídku, apod.), nás prosím kontaktujte. Nabízíme kompletní služby grafického studia. Profesionálně graficky zpracovaný článek můžete použít i pro další prezentaci (na Vašich vlastních webových stránkách), či jako elektronickou vizitku – odkaz zaslaný emailem.


“Lidé nekupují pouze zboží, ale také pocity"

Zákazníci chtějí především výhody. Napište, co jim může přinést Váš výrobek nebo služba. Co můžete pro ně udělat právě teď. Neunavujte potenciální zákazníky podrobným výčtem technických dat. Spíše jim řekněte, co pro ně Váš produkt, nebo služba udělá, jak se budou cítit, pokud jej vyzkouší. Možná Váš produkt, nebo služba přinese zákazníkovi více peněz, či uspoří čas apod. Přínosné jsou skutečné příběhy z reálného prostředí, které dokážou zaujmout a přesvědčit čtenáře o Vaší výjimečnosti. Může to být i názor jiné osoby "Napsali o nás".